Ideą zadania jest stworzenie planszy edukacyjnej, która obejmowałaby jeden z tematów/zagadnień poruszane na zajęciach z historii i mogła służyć jako pomoc naukowa rówieśniokom. Tematyka to, np. dla klasy I: 1 z 3 epizodów polskiej Gry o tron (zdobycie Krakowa, zjednoczenie Polski i koronację królewską). panowanie: Kazimierza Wielkiego Ludwika, Jadwigii i Jagiełły (1370-1399) dla klasy II: RAP - Zaborcy - mocarstwa oświeceniowe a RON, np. bohaterowie (władcy), porównanie potencjału i sukcesy dla klasy III: Fronty I wojny światowej (1914-1918) zachodni wschodni południowe + resszta świata Legiony Polskie Na czym się oprzeć? za bazę notatkę z zajęć i to co było na zajęciach, czyli ZESZYT (jeśli Twoje notatki są chaotyczne albo "wybrakowane"; dobrze jest poprosić kolegę lub koleżankę, którzy notują więcej, by użyczyli Ci swoich notatek). rozszerz o to co nauczyciel pokazywał/zapisał na stronie: https://koperlo.blogspot.com/p/mat-edukacyjne.html mile widziana kwerenda...